bg bg

Szlachetna wanilia czy samo, czy do kawy - to jest to!

person
person
person person person
Jestem freelancerem, prowadzę jednoosobową firmę. Pracuję trochę z domu, a trochę z współdzielonego w ramach coworkingu biura. Mój harmonogram dnia jest bardzo napięty, ponieważ łączę w sobie 3 funkcje: grafika, specjalisty ds. SEO i obsługi klienta.

Praca, którą wykonuję, pochłania dużo energii i wymaga ode mnie stuprocentowej koncentracji. Projektuję w dwóch programach graficznych, pozycjonuję strony internetowe w Google i analizuję wyniki. Jak to często z własnym biznesem bywa, samodzielnie obsługuję również wszystkich klientów. W sumie jeśli chodzi o prowadzenie firmy, naprawdę nieźle mi idzie :)

wanilia_z1

Gorzej jest u mnie z gotowaniem. Potrafię ugotować sobie parówki i zrobić jajecznicę, może jeszcze przygotować spaghetti lub makaron z pesto. To wszystko. Na tym kończę swoje przygody w kuchni. Na obiady wpadam do mamy, która mieszka blisko mnie. W weekendy gotuje dziewczyna, która na co dzień pracuje w innym mieście. Muszę tylko radzić sobie z pozostałymi posiłkami ;) Rzadko zdarza się, żebym sam je sobie przygotowywał. Po pierwsze z braku czasu, po drugie po prostu mi nie smakują. Kupuję więc gotowe kanapki lub tosty. Wymaga to jednak zorganizowania - pójścia do sklepu lub piekarni (nie wszędzie można dostać takie gotowe rarytasy). Dlatego dobrze jest mieć coś pod ręką. Coś, co można kupić w większej ilości i trzymać w lodówce, żeby móc po to sięgnąć w chwili głodu. Żeby nie odrywać się od pracy i zaspokoić jednocześnie jedną ze swoich podstawowych potrzeb, jaką jest głód. Musi to być coś ze smakiem :)

wanilia_z2

Ponieważ sentyment do mleka został mi z dzieciństwa, wybieram mleko smakowe Piątnicy. Żaden jogurt pitny nie zastąpi mleka - to zupełnie inny smak. Mleko jest swojskie, zdrowe. Najlepsze oczywiście jest to polskiej produkcji. Jako przedsiębiorca z zarejestrowaną w Polsce firmą staram się wybierać polskie produkty. To ważne, żeby wspierać nasz rodzimy biznes.

Wszystkie 4 mleka smakowe Piątnicy dodają energii i są pyszne, jednak waniliowe jest dla mnie bezkonkurencyjne. Pachnie, smakuje i można je dodać do kawy. A tej piję dużo. Kawa z waniliowym smakiem to jest to! Znalazłem przekąskę dla siebie!

Powrót